Nafi Kimdir ?

Ağustos 2019 da üniversiteden mezun oldum. Okuğum bölüm bilgisayar mühendisliği. Şimdi ise Türkiye’yi geziyorum. İlerleyen zamanlarda ise Dünya turuna başlayacağım. Öncelerden sadece günü birlik ya da 2-3 günlük geziler yaparken şimdi daha uzun geziler planlıyorum.

1-2 hafta için vaka sayısı artmazsa Likya Yolunu yürümeye başlayacağım.

Yazının devamında Şubat ayında gerçekleştirdiğim Doğu ekspresiyle Kars’a gittiğim gezinin ayrıntılarını bulabilirsiniz.

Doğu ekspresi fotoğraf çekinmesi

Biraz bu gezimden bahsetmek istiyorum.

Gezim toplam 15 gün sürdü. Sırasıyla Isparta , Eskişehir , Kars , Erzurum , Niğde ve Nevşehir’i kapsadı. İlerleyen günlerde bu gezim hakkında yazı ve videolara da gelecek. Şimdi gezimden bir kaç fotoğraf ekleyip yazı devam edeceğim.


Yukarıdaki fotoğraflarda da gördüğünüz gibi gittiğim yerler hakkında fotoğraflar paylaşırken detaylı açıklmalarda ekliyorum. Beni instagramda takip edip gezilerime ortak olabilirsiniz.

Tabi bu gezilerimin bir maliyeti olur. Ben bu maliyeti en aza indirmeye çalışıyorum ama yine gezi yaptığım zaman yanımda az da olsa paranın olması iyi olur. Şimdi ben çalışmıyorum. Çalışmadığım için de babamdan belli bir noktaya kadar para isteyebiliyorum.

Ben de kendi ürettiğimiz organik ürünleri satmaya karar verdim. Hem gezilerim için kaynak oluşturacağım hem de kendi ürettiğimiz organik ürünleri sizle ulaştıracağım.

Bir organik ürün paketi hazırladım. İncelemek için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

bana destek olmak için organik ürün paketinden bana mesaj atarak sipariş edebilirsiniz.